بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

Top 5 Stylish Hair Color Trends 2020 2021 4 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

شاید در سال‌های گذشته کمتر کسی مایل بود از رنگ موهای فانتزی و شامپو رنگ برای رنگ کردن موهای خود استفاده کند. اما در سال‌های اخیر این رنگ‌ها با زیبایی و درخشندگی خاص خود طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده‌اند. هرچند رنگ موهای فانتزی ماندگاری رنگ‌های معمولی را ندارند، اما برای کسانی که به دنبال تنوع و همچنین رنگ‌های خاص و شاد هستند، گزینه‌ی بسیار خوبی بشمار می‌روند.

رنگ موهای فانتزی در بازار امروز در قالب رنگ مو، شامپو رنگ و همچنین ماسک مو عرضه می‌شوند. در ادامه با توضیح کوتاهی در مورد هر کدام از این محصولات به بررسی پنج نمونه رنگ موی فانتزی موجود در بازار می‌پردازیم.

 

تفاوت رنگ موی فانتزی با شامپو رنگ در چیست؟

همانطور که گفتیم رنگ‌های فانتزی در بازار در قالب رنگ مو، شامپو رنگ و ماسک مو عرضه می‌شوند. تمامی این محصولات بر روی موهای دکلره شده جواب می‌دهند. بنابراین هر قسمتی از موهای خود را که مایل هستید رنگ موی فانتزی بزنید، ابتدا باید دکلره کنید. اما تفاوت این محصولات رنگ موی فانتزی در چیست؟

  • اول از همه نحوه‌ی رنگ کردن مو در این محصولات متفاوت است. شامپو رنگ و ماسک موی رنگ را پس از شستشوی مو و بر روی موهای خیس می‌زنند. اما رنگ موی فانتزی بر روی موهای خشک زده می‌شود و حتی ممکن است به اکسیدان نیاز داشته باشد.
  • بطور کلی رنگ مو ماندگاری بالاتری نسبت به شامپو رنگ و ماسک رنگ دارد. البته این موضوع به میزان و نوع پیگمنت‌های موجود در رنگ نیز بستگی دارد. برای مثال رنگ آبی پررنگ بسیار ماندگارتر از رنگ توسی و یا نقره‌ای است.
  • مقدار مورد نیاز برای رنگ کردن موها در شامپو رنگ و ماسک موی رنگ کمتر است. شاید به اندازه کمتر از یک کف دست نیاز باشد تا تمامی موهای شما رنگ بگیرد.
  • شامپو رنگ و ماسک موی رنگ نیازی به اکسیدان ندارند. همچنین پس از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بر روی مو اثر می‌کنند و موها کاملا رنگ می‌گیرند.

 

برای ماندگاری بیشتر رنگ موی فانتزی چه نکاتی را رعایت کنیم؟

 

همانطور که گفتیم رنگ‌های فانتزی ماندگاری کمتری نسبت به رنگ موهای معمولی دارند. بنابراین برای افزایش ماندگاری آن‌ها باید به چند نکته‌‌ی زیر توجه داشته باشیم:

  • موهای خود را کمتر از قبل بشویید. برای کاهش شستشوی موها می‌توانید از اسپری‌های شامپو خشک استفاده کنید. در لینک یک نمونه اسپری شامپو خشک را می‌توانید مشاهده کنید.

 

شامپو خشک

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

  • سعی کنید از شامپوهای بدون سولفات برای شستشوی موهای خود استفاده کنید. در لینک زیر نمونه‌ای از شامپوهای بدون سولفات را آورده‌ایم.

شامپو مو بدون سولفات

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

  • حتی‌الامکان موهای خود را با آب سرد بشویید. آب گرم باعث کاهش طول عمر رنگ موی فانتزی می‌شود.

 

در ادامه با معرفی پنج برند رنگ فانتزی برای موها با ما همراه باشید.

 

برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ مارال  Maral

 

رنگ موی فانتزی مارال

برند مارال در زمینه‌ی رنگ موهای فانتزی یکی از پیشروترین و بهترین برندهای ایرانی بشمار می‌رود. این برند در محصولات خود هم رنگ موی فانتزی و هم شامپو رنگ جای داده است.

رنگ موی مارال حاوی روغن آرگان، روغن هسته‌ی انگور، روغن بادام، ویتامین، نرم‌کننده و حالت‌دهنده‌ی مو می‌شود که موجب درخشندگی هر چه بیشتر موها و همچنین جلوگیری از خشک شدن و شکنندگی موها می‌شود. در لینک زیر می‌توانید رنگ موی مارال سری هایلایت شماره ۱۲٫۵۲ رنگ یاسی را مشاهده کنید.

 

رنگ موی فانتزی مارال

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

شامپو رنگ مارال فاقد آمونیاک و حاوی نرم‌کننده و مرطوب کننده است. همچنین این شامپو رنگ‌ها عوارضی همچون خشکی و آسیب‌دیدگی مو، سوزش چشم و مشکلات تنفسی را در پی ندارند. برای استفاده از این شامپوها ابتدا موها را با کمی از شامپو بطور کامل آغشته کنید و پس از ۱۰ دقیقه بطور کامل آبکشی کنید.

در لینک زیر می‌توانید شامپو رنگ مارال مدل Sky-Blue شماره ۹٫۰۱ حجم ۲۲۰ میلی‌لیتر را مشاهده کنید.

شامپو رنگ مارال مدل Sky-Blue شماره 9.01

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

برند شامپو رنگ بس  BES

 

شامپو رنگ بس BES

برند بس BES یک برند ایتالیایی است که بیشتر خود را به رنگ موهای فانتزی و شامپو رنگ معطوف کرده است. اگرچه این برند محصولات فراوانی در این زمینه دارد، اما تنها یک یا دو مدل از شامپو رنگ‌های BES در بازار ایران یافت می‌شود. مزیت این شامپو رنگ عدم استفاده از آمونیاک در آن است. بنابراین کسانی که بتازگی موهای خود را کراتین و یا فر کرده‌اند، می‌توانند از این شامپوها استفاده کنند.

البته بر حسب تجربه رنگ‌های روشن این شامپوها چندان کارایی مناسبی ندارند و بهتر است از نمونه‌های تیره‌تر آن استفاده کنید.

در زیر یکی از بهترین نمونه‌های شامپو رنگ آبی را در بازار می‌توانید مشاهده کنید.

 

شامپو رنگ مو بس مدل 1221 حجم 250 میلی لیتر رنگ آبی

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

و یا اگر می‌خواهید رنگ موی مشکی داشته باشید بدون اینکه موهایتان آسیبی ببیند، شامپو رنگ مشکی بس را امتحان کنید.

 

شامپو رنگ مو بس رنگ مشکی

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

برند ماسک موی رنگی یانسی Yunsey

 

ماسک مو رنگ یانسی

برند یانسی رنگ موهای فانتزی خود را در قالب ماسک مو عرضه کرده است. این ماسک‌های موی رنگی دارای رنگدانه‌ها و پیگمنت‌های بسیار قوی است. بطوریکه رنگ‌های تیره مانند آبی تیره تا مدت زیادی، روی موهای شما می‌ماند.

این ماسک موی رنگی نیازی به اکسیدان ندارد و همچنین حاوی آبرسان و نرم‌کننده است. بدون اینکه آسیبی به موهای شما برساند موجب نرمی و درخشندگی موها نیز می‌گردد.

این رنگ موی فانتزی را باید در حمام پس از شستشوی موها با شامپو بر روی مو مالیده و به حد کافی ماساژ دهید. سپس بعد از ۵ الی ۱۰ دقیقه موهای خود را آبکشی نمایید.

در زیر می‌توانید یک نمونه از ماسک موی رنگی یانسی (رنگ مسی) را با تخفیف ویژه مشاهده کنید.

 

ماسک مو رنگساژ یانسی رنگ مسی

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

برند شامپو رنگ توهیکا Tohika

 

شامپو رنگ تونیکا

برند روسی توهیکا یا تونیکا به یکی از معروفترین و محبوبترین برندهای موجود در بازار ایران در زمینه‌ی شامپو رنگ تبدیل شده است. چرا که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تنوع رنگی می‌توان بر روی این برند حساب ویژه‌ای باز کرد. شاید بتوان گفت بیشترین تنوع رنگی را در بین شامپو رنگ‌ها برند توهیکا (تونیکا) داراست.

بر حسب تجربه رنگ‌های تیره‌تر این شامپو رنگ همچون رنگ بنفش تیره یا آبی لاجوردی بسیار خوشرنگ و بادوام هستند. همچنین حجم این شامپوها به اندازه‌ای است که با یک بار خرید آن می‌توانید به دفعات موهای خود را با آن به رنگ دلخواه خود در آورید. البته سری‌های جدید این شامپو رنگ حجم کمتری دارند، اما از قدرت نرم‌کنندگی بسیار بالاتری برخوردارند.

نحوه‌ی استفاده از این شامپو رنگ بدین صورت است که باید در حمام و پس از شستشوی موها، بر روی موهای نمدار خود بمالید و پس از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آن را به صورت کامل آبکشی نمایید.

قیمت این شامپو رنگ در سایت دیجی‌کالا بسیار پایین‌تر از قیمت‌های موجود در بازار است. برای مشاهده یکی نمونه از شامپو رنگ تونیکا (رنگ بنفش بسیار خوشرنگ) می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

شامپو رنگ تونیکا رنگ بنفش

 

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

 

 

برند شامپو رنگ استار لیدی Star Lady

 

از آن‌جایی که این روزهای رنگ موهای فانتزی طرفداران بسیاری پیدا کرده، هر روز برند جدیدی به بازار در این زمینه معرفی می‌شود. یکی از این برندها استارلیدی Star Lady است. استارلیدی رنگ موهای فانتزی خود را در قالب شامپو رنگ به بازار عرضه کرده است. این شامپو رنگ‌ها حجم زیادی دارند و تا چندین مرتبه قادرند موهای شما را به رنگ مورد نظر برسانند.

دیگر مزیت این شامپو رنگ فاقد آمونیاک بودن آن است. اما نکته‌ای که باید بدانید این است که شامپو رنگ استارلیدی دوام زیادی ندارد و برای نگهداشتن رنگ موی خود حداقل هفته‌ای یک بار باید از آن استفاده کنید.

طرز استفاده از این شامپو رنگ مانند دیگر شامپوها در حمام و پس از شستشوی کامل موهاست. مقدار مناسبی از این شامپو رنگ را به طور کامل روی موهای خود بمالید و ماساژ دهید. پس از ۱۰ الی ۲۰ دقیقه بطور کامل موهای خود را آبکشی نمایید.

در زیر می‌توانید یک نمونه شامپو رنگ استارلیدی (ماهاگونی) مشاهده کنید و برای خرید آن به لینک زیر عکس مراجعه کنید.

 

شامپو رنگ ماهاگونی مو استار لیدی

7 1 بررسی و پیشنهاد پنج برند رنگ موی فانتزی و شامپو رنگ موجود در بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *