این مرد ۳۸ ساله ماهانه ۱۶۰۰۰۰ دلار درآمد غیرفعال دارد (پس از از دست دادن شغلش): “من الان فقط ۵ ساعت در هفته کار می کنم.”

درآمد

وقتی بزرگ شدم، عاشق موسیقی بودم و هدفم این بود که یک نوازنده تمام وقت شوم. من رویای خود را به روشی عملی دنبال کردم – کار کردن در یک شرکت به عنوان مهندس صدا در حالی که با یک بیزینس به عنوان یک تولید کننده موسیقی مستقل برای هنرمندان مستقل در کنارش رشد و کسب درآمد می کردم.

اما در سال ۲۰۰۹، در سن ۲۶ سالگی، شغلم را از دست دادم و تصمیم گرفتم به طور تمام وقت به کار تولیدی خود بپردازم.

با این حال، ما هنوز برای گذراندن زندگی خود در تلاش بودیم. من بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در ماه درآمد داشتم، در حالی که همسرم بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در ماه به عنوان عکاس درآمد داشت. علاوه بر درآمد شغلی آزاد، با پس‌انداز و کوپن‌های غذا زندگی می‌کردیم، تا اینکه تازه پدر و مادر شدیم. آن زمان بود که فشارهای مالی واقعاً شروع شد.

 

اواخر همان سال، به خاطر ناامیدی برای به دست آوردن پول بیشتر، تصمیم گرفتم یک وبسایت موسیقی  راه اندازی کنم. به این نتیجه رسیدم که حضور آنلاین به من کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری پیدا کنم.

مدتی طول کشید تا یاد بگیرم چگونه آن را به یک تجارت سودآور تبدیل کنم. اما به سرعت به سال ۲۰۲۲ رسید و من از کسب و کارهای آنلاین خود بیشتر از همیشه به عنوان یک تولید کننده درآمد کسب می کنم.

وبسایت من به تنهایی ۴۰۰۰۰ دلار در ماه درآمد دارد. من همچنین ماهانه ۱۲۰۰۰۰ دلار فروش ناخالص از طریق کسب و کار مربیگری آنلاین خود به دست می‌آورم، که دقیقاً به مشتریان می‌آموزد که چه کار کردم تا وبسایتم را به موفقیت رساندم.

در ۳۸ سالگی به چیزی باورنکردنی دست یافتم: بین دو کسب و کارم، الان فقط پنج ساعت در هفته کار می کنم و بقیه وقتم را با خانواده ام می گذرانم.

 

چگونه اشتیاق خود را به یک تجارت تبدیل کردم

من وبسایتم را به عنوان یک وبلاگ و کانال YouTube شروع کردم تا آنچه را که درباره موسیقی می دانم به اشتراک بگذارم و مشتریان بیشتری را برای تجارت تولید خود جذب کنم.

در ابتدا، من سه مطلب در وب سایت خود و یک ویدیو در یوتیوب در هفته پست می کردم. دستورالعمل های سریع و گام به گام را برای تکنیک های مختلف ضبط و ویرایش، همراه با بررسی محصول و مصاحبه با نوازندگان و تهیه کنندگان به اشتراک گذاشتم.

در اولین سال حضورم در یوتیوب، دیدم بازدیدهای روزانه ام از حدود ۶۰ بازدید در روز به ۲۰۰۰ بازدید در روز افزایش یافته است. با افزایش مخاطبانم، فرصتی برای کسب درآمد از محتوایم دیدم.

در ابتدا، من ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در ماه از طریق حمایت های مالی ویدیویی و تبلیغات، درآمد داشتم. برای رسیدن به این معاملات، یک کیت مطبوعاتی ایجاد کردم که ترافیک وب‌سایت و جمعیت خوانندگانم را به اشتراک می‌گذاشت و آن را برای برند‌هایی فرستادم که محصولاتی را که مخاطبان من دوست دارند تولید می‌کردند. در ارتباطم، من به آنها نقاطی را در ویدیوهای یوتیوب یا بنرهای تبلیغاتی وبلاگم پیشنهاد دادم.

اما در سال ۲۰۱۰، کلید کسب‌وکار پردرآمدتر را پیدا کردم: ساخت و راه‌اندازی محصولات دیجیتالی خودم، مانند کتاب‌های الکترونیکی یا دوره‌های آنلاین، که مهارت‌های ارزشمندی را که در طول حرفه‌ام کسب کرده‌ام به مردم آموزش می‌دهند.

 

2 این مرد 38 ساله ماهانه 160000 دلار درآمد غیرفعال دارد (پس از از دست دادن شغلش): "من الان فقط 5 ساعت در هفته کار می کنم."

چگونه می توانستم ۱۶۰۰۰۰ دلار در ماه درآمد غیرفعال داشته باشم

در آوریل ۲۰۱۰، اولین دوره آنلاین خود را ایجاد و فروختم که به مشتریان یاد داد چگونه از نرم افزار ضبط محبوب Pro Tools به قیمت ۴۵ دلار استفاده کنند.

من از یک نرم افزار ضبط صفحه به نام Screenflow برای ضبط صفحه کامپیوتر و صدایم استفاده کردم تا نحوه عملکرد Pro Tools را نشان دهم.

 

قبل از ضبط، یک طرح کلی نوشتم که چه بخش هایی از نرم افزار را می خواهم به اشتراک بگذارم و به چه ترتیبی، سپس سه تا چهار ساعت صرف ضبط و ویرایش محتوا کردم.

مردم توصیه کردند یک لیست ایمیل برای بازاریابی دوره هایم راه اندازی کنم. برای جذب مشترکین، یک کتاب الکترونیکی رایگان ارائه کردم. تا زمانی که اولین دوره آنلاین خود را فروختم، حدود ۵۰۰ مشترک داشتم.

من در سال ۲۰۱۲ شروع به کاهش کسب و کار تولید آزاد خود کردم. امروز، ده ها دوره آنلاین و انجمن های آنلاین فقط اعضا را از طریق وبسایتم می فروشم. قیمت ها از ۶۷ تا ۳۹۷ دلار متغیر است.

از اکتبر ۲۰۱۸ تا سپتامبر ۲۰۱۹، من ۱ میلیون دلار فروش داشتم. و در سال ۲۰۲۱، پس از کناره گیری از تولید محتوای روزانه، وبسایت من حدود ۴۰۰۰۰ دلار در ماه درآمد داشت.

کسب و کار دوم من، که به مردم می آموزد چگونه مانند من از دانش و علایق خود درآمدزایی کنند، در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد. در شش ماه گذشته، ماهانه ۱۲۰۰۰۰ دلار درآمد غیرفعال از یک دوره آنلاین به نام آکادمی درآمد خودکار، کسب کرده ام. – انجمن کوچینگ فیگور، یک برنامه مربیگری تجاری سطح بالا به نام The Epic Mastermind و کمیسیون های وابسته از شرکتی به نام کجابی.

در حال حاضر، تقریباً ۲۸۰۰ صاحب کسب و کار از محصولات مربیگری من استفاده می کنند. هدف این است که به آنها کمک کنیم تا یک کسب و کار آنلاین را توسعه دهند در حالی که ساعات کمتری کار می کنند.

بهترین نکات من برای کارآفرینان مشتاق

شروع فعالیت‌های جانبی آنلاین – سپس متعهد شدن به آن به طور تمام وقت – زندگی من را تغییر داد. رویای اصلی من برای موسیقی‌دان بودن با کاری که اکنون انجام می‌دهم جایگزین شده است: کمک به مردم برای داشتن یک زندگی سودآورتر، انعطاف‌پذیرتر و معنادارتر.

اگر شما یک کارآفرین مشتاق هستید، در اینجا سه ​​نکته اصلی برای کمک به افزایش درآمد شما آورده شده است:

 

 

  • مهارت های خود را برای کسب درآمد غیرفعال بفروشید.

وقتی خدماتی را ارائه می‌دهید، دو شماره اصلی وجود دارد که می‌توانید برای کسب درآمد بیشتر از آنها استفاده کنید: جذب مشتریان بیشتر و افزایش نرخ‌های خود. اما این می تواند مشکل ساز باشد زیرا فقط ساعات زیادی در روز برای پذیرش مشتریان وجود دارد و همیشه محدودیتی برای میزان هزینه ای که می توانید در صنعت خود دریافت کنید وجود دارد.

نقطه عطف برای من زمانی بود که به این فکر افتادم که دانش خود را از میکس و ضبط صدا به یک دوره آنلاین تبدیل کنم. فروش محصولات دیجیتال جریان درآمدی منفعل را فراهم کرد و به من این امکان را داد که در یک روز پول بسیار بیشتری به دست بیاورم – در حالی که زمان کمتری صرف می کنم – نسبت به کارم به عنوان فریلنسر.

 

  • یک نمونه رایگان از آنچه می توانید ارائه دهید به مردم بدهید.

اعتقاد اصلی من این است که بخشندگان موفق می شوند. کل کسب و کار من حول محور ارائه بهترین محتوای آموزشی رایگان است، حتی زمانی که بتوانم برای آن هزینه کنم. به همین دلیل است که من یک وبلاگ، کانال یوتیوب و پادکست دارم.

به نظر غیر منطقی می‌رسد، اما دلیل این کار این است: هر محتوای غنی از ارزشی که در دنیا منتشر می‌کنم، از طریق جستجوی گوگل یا یوتیوب، مانند آهنربایی برای جذب مردم عمل می‌کند. این راهی برای مردم برای کشف و ایجاد اعتماد با من است.

سپس، زمانی که من یک محصول ممتاز را می فروشم، آنها آماده و مایل به پرداخت هزینه آن هستند.

درآمد

 

  • ساخت سیستم های خودکار.

فقط پنج ساعت کار در هفته به من کمک می کند تا از فرسودگی شغلی جلوگیری کنم و به من اجازه می دهد زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانم. این بدون وجود سیستم های خودکار امکان پذیر نخواهد بود.

به عنوان مثال، تقریباً تمام ارتباطات بازاریابی و پیگیری من با مشتریان از طریق ایمیل های خودکار انجام می شود.

وقتی افراد محتوای من را پیدا می‌کنند، می‌توانند از طریق ایمیل برای محتوای اختصاصی‌تر ثبت‌نام کنند. وقتی با هم تماس گرفتیم، ده ها ایمیل از پیش نوشته شده دارم که به صورت خودکار ارسال می شوند. این ایمیل‌ها بینش‌ها، نکات و تکنیک‌های کسب‌وکار را ارائه می‌دهند، اما همچنین به اشتراک می‌گذارند که از کدام یک از محصولات من بیشترین بهره را خواهند برد.

تمرکز بر ایمیل به این معنی است که من ساعت‌ها را در رسانه‌های اجتماعی صرف درخواست از افراد در DM آنها نمی‌کنم. من اجازه می دهم محتوا و خودکارسازی ایمیل کارهای سنگین را برای من انجام دهد.

گراهام کاکرین بنیانگذار The Recording Revolution، نویسنده کتاب “چگونه برای آنچه می دانید پول دریافت کنید” است و یک مربی تجاری برای بیش از ۲۸۰۰ مشتری در سراسر جهان است.

 

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *