۶ رایحه محبوب برای عطر تابستانه

رایحه

با شروع فصل بهار و رسیدن گرما، عطر مورد استفاده ما نیز حال و هوای بهاری و شکوفا به خود می گیرد. در این مقاله می توانید با ۶ رایحه محبوب فصل گرما بیشتر آشنا شوید. شاید حدس بزنید که رایحه شماره ۱ کدام است، اما بقیه چطور؟ با ما رایحه های شیرین تابستان را کشف کنید و با محبوب ترین بوهای تابستانه همراه شوید. می توانیم تضمین کنیم که ناامید نخواهید شد.

حواس ما در تابستان زنده می شوند –از احساس خورشید روی پوست و علف بین انگشتان پا گرفته تا دیدن گل های شکفته و آسمان آبی. اما این یک واقعیت است که بوها به ویژه در هوای گرم قوی تر هستند. دلیل این امر سطوح بالاتر رطوبت در هواست، بنابراین بوها بیشتر منتقل می شوند.

تمام اینها را گفتیم تا متوجه شویم که چرا این فهرست از ۶ بوی پرشور تابستانی برای ما بلافاصله خاطرات گرم بسیاری را تداعی می کنند. راستی رایحه مورد علاقه شما چیست؟

 

رایحه تابستان چه بویی می دهد؟

شما هم اکنون در حال کشف عالم جدیدی هستید؛ چرا که عطرهای مسحورکننده تابستانی در انتظار شما هستند!

  • چمن تازه بریده شده

چه چیز دیگری می تواند در رتبه اول باشد؟ به محض این که صدای ماشین چمن زنی را در حال کار می بینید، می دانید که چه چیزی در راه است: رایحه خوشمزه و تازه چمن های چمن زنی.

این رایحه که اغلب خود را بین سه رتبه محبوب بوهای تابستانی می بیند، در واقع بوسیله هجوم مواد شیمیایی آزاد می شود که علف برای التیام خود و جلوگیری از هر گونه عفونت باکتریایی پس از بریدن از خود ساطع می کند. فقط چشمان خود را ببندید و در آن روز زیبای تابستانی این رایحه شگفت انگیز را استشمام کنید.

  • لوسیون ضدآفتاب

بوی تابستانی لوسیون برنزه، ما را سریعتر از بویینگ ۷۴۷ به ساحلی غرق در آفتاب می برد. شما باید هر روز پوست خود را بدون توجه به آب و هوا از اشعه های مضر خورشید محافظت کنید. بنابراین برای الهام بخشیدن به عادت استفاده از ضدآفتاب هر روز صبح، چرا یک لحظه چشمان خود را نبندید و اجازه ندهید که بو شما را به جایی کمی عجیب تر از حمامتان ببرد؟

رایحه

  • دریا

بوی تازه و شور دریا چیزی است که بیشتر ما فقط در موقعیت های عجیب تجربه می کنیم، مگر اینکه به اندازه کافی خوش شانس باشیم که در کنار ساحل زندگی کنیم.

این رایحه یکی از بوهای مورد علاقه یک روز گرم تابستانی است، جایی که هیچ چیز بهتر از بستن یک کیف ساحلی و رفتن مستقیم به سمت دریا یا اقیانوس آزاد نیست. البته اینکه آیا آب به اندازه کافی گرم باشد یا خیر، بحث دیگری است؛ اما حتی یک دست و پا زدن ملایم یا فرو بردن انگشتان پا برای دریافت میزان دلپذیری از نسیم طراوت بخش دریا کافی است. با اضافه کردن یک بستنی خود را غرق در سعادت فرض کنید.

  • هوای تازه

با آب و هوای گرم، ماجراجویی در فضای باز بسیار بیشتر می شود. از یک چمنزار تابستانی گرفته تا یک تپه صخره ای، لحظاتی را تجربه خواهید کرد که می توانید واقعا نفس بکشید و ریه های خود را با هوای پاک و فوق العاده باطراوت پر کنید. اما لازم نیست که هر بار برای این کار تا بالای کوه بروید! کافی است عطری با بوی هوای تازه بهاری تهیه کنید و در فضای اطراف خانه خود اسپری کنید.

  • بوی کباب

کار دیگری که ما ایرانی ها اصرار به انجام آن داریم این است که به محض رسیدن آفتاب و هوای گرم شروه به درست کردن کباب کنیم. هیچ چیز به اندازه بوی تند پختن همبرگر، بلالی، چوجه و کباب در تابستان غیر قابل اجتناب نیست. این واقعا یکی از عطرهای تابستان است که نمی توانید آن را شکست دهید. پس بهتر است که نهایت استفاده را از شبهای گرم و دلپذیر تابستان ببرید و کل خانواده را دور هم به صرف یک کباب خوشمزه جمع کنید.

  • ملحفه های تمیزی که در نسیم بلند می شوند

براستی که تابستان چه بوی خوبی دارد. یکی از بهترین کارهای خوب امکان پذیر در روزهای آفتابی تابستان این است که می توانید لباس ها بیرون آویزان کنید. در مورد بهترین تمیزکننده ها پیش از این گفته ایم. پس از شستشو لباس ها را آویزان کنید تا با نسیم ملایم تابستانی خشک شود. در این هنگام عطرهای تازه، تمیز و تابستانی مستقیما به مشام شما می رسند.

به عنوان یک امتیاز اضافی، ملحفه ها و لباس های سفید از خشک شدن در فضای باز سود می برند، چرا که نور خورشید به سفید شدن مواد کمک می کند و سفیدی پارچه های شما را فوق العاده روشن نگه می دارد.

 

حالا نوبت شماست که بگویید، بوی تابستانی مورد علاقه شما چیست؟

 

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *