ضروری ترین وسایل برای آشپزخانه های کوچک

آشپزخانه

 

ملزومات آشپزخانه که در واقع در آشپزخانه کوچک شما جای می گیرند

اکثر آشپزهای با اشتیاق، درد و رنج زندگی در خانه ای با آشپزخانه بسیار کوچک را می دانند. برای تجربه ی یک آشپزی فوق العاده بر روی لوازم ضروری آشپزخانه تمرکز کنید که در واقع در آشپزخانه کوچک شما جا می شود و سبک آشپزی خود و تجهیزاتی که به طور مرتب استفاده می کنید را در نظر بگیرید. با کمی فکر و برنامه ریزی، می توانید با وجود آشپزخانه کوچکتان، همچنان با آشپزی خود، عزیزانتان را تحت تاثیر قرار دهید.

 

وسایل آشپزخانه را که برای شما مهم است در اولویت قرار دهید

به جای اینکه آشپزخانه خود را با وسایلی که فکر می کنید باید داشته باشید، اولویت بندی کنید که چه چیزی برای شما مهم است. به عنوان مثال، افرادی که علاقه زیادی به قهوه دارند، ممکن است روی میز خود فضایی برای یک دستگاه اسپرسوساز مناسب ایجاد کنند و از مایکروویو صرف نظر کنند.

 

وسایل آشپزخانه چند منظوره را انتخاب کنید

افرادی که آشپزخانه‌های بزرگی دارند، در صورت تمایل می‌توانند کابینت‌های خود را با وسایل تک‌کاره‌ای مانند اجاق‌های تخم مرغ ‌پز پر کنند. با این حال، با آشپزخانه های کوچک، مردم آن تجملات را ندارند. در عوض، آنها باید بر روی مواردی که برای طیف وسیعی از کارها مناسب هستند، تمرکز کنند، مانند تابه هایی که روی اجاق گاز و در فر قرار می گیرند یا تخته های خردکن که به عنوان بشقاب سرو می شوند. این نه تنها باعث صرفه جویی در فضا می شود، بلکه در هزینه نیز صرفه جویی می کنید و ابزارهای غیرضروری که فقط در پشت کابینت قرار می گیرند را نخواهید داشت.

 

در مورد چگونگی صرفه جویی در فضای آشپزخانه خود فکر کنید

در آشپزخانه‌های کوچک، مردم باید به نحوه صرفه‌جویی در فضا توجه کنند، نه فقط در مورد لوازم ضروری آشپزخانه که می‌توانند در آن قرار دهند. سازمان‌دهنده‌های قفسه کابینت یک لایه اضافی از قفسه‌بندی کابینت ایجاد می‌کنند، فضای ذخیره‌سازی را دو برابر می‌کنند و فضای مرده را از بین می‌برند. سازمان دهنده های مغناطیسی یا دیواری فضای اضافی را روی پیشخوان ها و کابینت ها ایجاد می کنند که افراد می توانند از آن برای چیدن وسایل دیگر استفاده کنند.

آشپزخانه

بهترین وسایل آشپزخانه برای یک آشپزخانه کوچک

 

همزن های چندکاره با سرعت متغیر

همزن های سایز کامل فضای گرانبهایی را در آشپزخانه‌ای کوچک اشغال می‌کنند، اما همزن های چندکاره را می‌توان به راحتی در زمانی که از آنها استفاده نمی‌شود، در کشو قرار داد. این یک انتخاب قدرتمند است که باعث می شود اکثر کارهای ترکیبی و کار سبکی را انجام دهند. همچنین همراه با همزن، یک خردکن ارائه می شود که باعث صرفه جویی در فضای بیشتری می شود.

مشاهده و بررسی قیمت

 

قهوه ساز فرنچ پرس

 

آیا فضایی برای یک قهوه ساز بزرگ یا دستگاه اسپرسوساز ندارید؟ فرنچ پرس بهترین راه حل قهوه ساز است. نه تنها اندازه جمع و جور آن برای آشپزخانه‌های کوچک مناسب است، بلکه این روش دم کردن قهوه‌ای با طعم قوی و سرشار از تمام ترکیبات موجود در آن دانه‌های جادویی است. به این ترتیب، فرنچ پرس ها یک انتخاب محبوب برای بسیاری از علاقه مندان به قهوه هستند.

مشاهده و بررسی قیمت

 

نگهدارنده چاقو آهنربایی

به جای اینکه یک قطعه جا چاقویی بزرگ را روی پیشخوان آشپزخانه شما اشغال کند آن را به یک نوار چاقوی مغناطیسی تغییر دهید. تیغه‌های چاقو به نوار مغناطیسی می‌چسبند و آنها را بر روی خود نگه می‌دارند اما در صورت نیاز به راحتی در دسترس هستند. خریداران می توانند یکی از دو نسخه را انتخاب کنند: یکی که با استفاده از نوار چسبی به دیوار می چسبد که به رنگ آسیب نمی رساند و دیگری که به صورت مغناطیسی به یخچال شما می چسبد.

مشاهده و بررسی قیمت

 

چاقوی سرآشپز

اگر به نوار چاقو علاقه ای ندارید، همچنان می توانید با خرید یک چاقوی سرآشپز که می تواند عملاً هر کاری انجام دهد، به جای مجموعه کامل چاقوهایی که فقط فضا را اشغال می کنند، در فضا صرفه جویی کنید. این چاقوی سرآشپز با کیفیت به اندازه کافی همه کاره است تا عملاً جایگزین هر چاقوی آشپزخانه دیگری شود. به علاوه، به زیبایی ساخته شده است و استفاده از آن لذت بخش است.

مشاهده و بررسی قیمت

 

کاسه های تودرتو از جنس استیل

به لطف طراحی تودرتو، این کاسه های همزن فضای کمتری در کابینت اشغال می کنند. آنها همچنین با درب عرضه می شوند تا بتوانند به عنوان ظروف ذخیره برای باقی مانده غذا استفاده شوند. آنها در انتخاب رنگ خاکستری پیچیده یا رنگ های روشن تر می آیند.

 

تخته برش چوبی ضخیم

شاید داشتن یک تخته خردکن بزرگ در یک آشپزخانه کوچک غیر منطقی به نظر برسد، اما تخته چوب با کیفیت یک ابزار ضروری است. می توانید آن را تمام وقت روی پیشخوان بگذارید تا هر زمان که لازم است برای خرد کردن و سایر کارهای آشپزخانه آماده باشد.

مشاهده و بررسی قیمت

 

شیشه ادویه مغناطیسی

با این ظروف ادویه مغناطیسی در فضای کابینت ها یا روی میزها صرفه جویی کنید. آنها به یخچال یا سایر وسایل فلزی می چسبند و جایگزینی برای ذخیره ادویه جات در قفسه ادویه یا قفسه کابینت هستند. آنها طراحی استوانه ای دارند و دارای برچسب هایی برای برچسب زدن آسان هستند.

مشاهده و بررسی قیمت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *